Fotolia

Strony związane z hasłem 'praca':

1 · 2 · następna strona »
 • Dodatkowy zarobek z Avon. »

  Bycie konsultantką Avon to zajmujące zajęcie, doskonałe dla ludzi chcących pogodzić swoją pracę etatową z życiem prywatnym lub pragnącej wręcz w łatwy sposób otrzymać dodatkowe pieniądze. Pozwala na pozyskiwanie nowych kontaktów społecznych, co więcej ciągle demonstruje nowości kosmetyczne. Sama wyznaczasz sobie punkt docelowy i kierujesz się do jego realizacji oraz przeznaczasz tyle uwagi ile możesz. Będąc konsultantką Avon masz szansę być samowystarczalną. Jeśli nie masz pojęcia jak być konsultantką Avon zapraszam do obejrzenia mojej strony i zapoznania się ze wszystkimi szczegółami współpracy.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne 2013 »

  Gotowe prezentacje maturalne z języka polskiego– ogromny kolekcja ponad 3500 prac maturalnych. Za naszym udziałem powstają gotowe prezentacje maturalne, pisane na zlecenie prace maturalne, różnego rodzaju wypracowania, referaty i inne dzieła wymagane w szkole średniej, bądź wyższej. Tak, nasza firma zajmuje się również pisaniem prac magisterskich, licencjackich i innych. Wsparcie w pisaniu prac to nasza praca, zaś nasza praca to nasza renoma, o którą ogromnie dbamy. W maju 2012 napisało do nas 97 % osób chwaląc się że zdało maturę powyżej 15 pkt. Tylko jedna osoba nie zdała – ze względów zdrowotnych. Uwierzytelnia to pokaźną znajomość osiągniętą poprzez 6 lat aktywności przy pisaniu prezentacji maturalnych.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia o prace »

  Oferty i ogłoszenia o pracę, pogrupowane wg kryteriów jak miasta, branże i branże w wybranym mieście znajdziesz w portalu liderpracy.pl Opłat nie ponosi się żadnych, bowiem naszym celem jest dopomóc osobom bezrobotnym, a jak wiemy, w tym trudnym okresie życia jakim jest bezrobocie, liczy się każdy zaoszczędzony grosz.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Beetsma praca »

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu agencję pracy Beetsma. Oferujemy legalną pracę na terenie Holandii oraz Polski. Nasza jednostka posiada certyfikat RIA, jaki jest synonimem solidności, solidności oraz wiarygodności firmy. Partnerstwo z nami pozwala Państwu znacznie zmniejszyć koszty działalności przedsiębiorstwa. Dzięki korzystaniu z naszych usług nie ponoszą Państwo wydatków połączonych z kosztami personalnymi. Obecnie na obszarze Polski poszukujemy osób do pracy w charakterze: hostessy, merchandisera, przedstawiciela handlowego, van sellera, magazyniera, osoby sprzątającej, prezentera, pracownika pomocniczego w marketach. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka niemcy oferty pracy »

  W dobie kryzysu gospodarczego wiele kobiet po 40 roku życia straciło pracę i znalazło się w ciężkiej sytuacji materialnej. Wystarczy jednak, że znają język niemiecki i posiadają doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi, a mogą starać się o pracę w charakterze opiekunek osób starszych za pośrednictwem polskich agencji rekrutujących, takich jak Hilfeneo z Gliwic.
  Niemieccy seniorzy liczą na doświadczone polskie opiekunki, dlatego najczęściej poszukują je przez polskie firmy pośredniczące. W zamian za troskliwą opiekę i pomoc w codziennych obowiązkach rodziny podopiecznych oferują kobietom bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie, a agencje pracy – miesięczne wynagrodzenie w wysokości od 800 do 1300 euro.
  W ramach długotrwałej współpracy oraz pracy w okresach świątecznych miesięczne wypłaty kobiet mogą zwiększyć się o liczne bonusy i premie.

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »