Fotolia

Strony związane z hasłem 'obsługa prawna':

 • Adwokaci SJS Prawo korporacyjne »

  Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski reprezentując swoich Klientów zawsze dokłada wszelakich starań aby każdy odczuwał, że to on i jego kwestia jest najważniejsza. W następstwie tego też opłaty, jakie oferujemy są tak bardzo elastyczne i dostosowane do rodzaju zaświadczanych usług. Indywidualne podejście to jedna z najważniejszych zasad. Zapewnienie jak najlepszych efektów jest kwestią priorytetową co przekłada się na sukces, którym może się pochwalić. Fachowe porady i wieloletnie doświadczenie przekładają się na sukces w zwyciężaniu spraw. Aby dowiedzieć się więcej o naszej aktualnej wprawie i poznać całkowitą naszą ofertę, zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Szczecinie Ernest Karkosza »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza oferuje profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa karnego, prawa żywnościowego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego i prawa gospodarczego.
  Obszar świadczenia usług obejmuje województwo zachodniopomorskie, a w razie potrzeby całą Polskę. Siedziba Kancelarii znajduje się w Szczecinie przy ul. Smolańskiej 4 lok. 304, 70-026 Szczecin.
  Przed budynkiem, w którym znajduje się Kancelaria znajduje się darmowy parking dostępny dla klientów.
  Dojazd do kancelarii jest dogodny zarówno samochodem jak i publicznymi środkami transportu.

  Data dodania: 02 11 2017 · szczegóły wpisu »