Fotolia

Strony związane z hasłem 'obsługa prawna':

 • Adwokaci SJS Prawo korporacyjne »

  Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski reprezentując swoich Klientów zawsze dokłada wszelakich starań aby każdy odczuwał, że to on i jego kwestia jest najważniejsza. W następstwie tego też opłaty, jakie oferujemy są tak bardzo elastyczne i dostosowane do rodzaju zaświadczanych usług. Indywidualne podejście to jedna z najważniejszych zasad. Zapewnienie jak najlepszych efektów jest kwestią priorytetową co przekłada się na sukces, którym może się pochwalić. Fachowe porady i wieloletnie doświadczenie przekładają się na sukces w zwyciężaniu spraw. Aby dowiedzieć się więcej o naszej aktualnej wprawie i poznać całkowitą naszą ofertę, zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Kancelarii Tax-Advice.pl - doradztwo podatkowe Kraków »

  Nasz zespół doradców Kraków oferuje porady podatkowe dla firm tak samo małych jak i tych większych. Proponujemy profesjonalne doradztwo podatkowe i porady prawne. Jako podmiot usługowy wyróżniamy się elastycznym podejściem do potrzeb klientów. Działamy po to, aby ułatwiać przedsiębiorcom prowadzenie firm. Nasz radca prawny jest osobą o długoletnim doświadczeniu zdobytym w renomowanych firmach i znanych kancelariach. Obsługa prawna jest więc świadczona na najwyższym poziomie. Oferta kancelarii to przede wszystkim nabywanie spółek, prawo spółek handlowych, przeprowadzanie audytów o charakterze prawnym nieruchomości. Obszarem naszej działalności jest również prawo pracy. Każdy klient może przyjść do nas w wypadku sporów sądowych i postępowań karnych. Jesteśmy skłonni przygotować również opinie prawne oraz przeprowadzić skuteczną optymalizację podatkową. Obsługujemy też kontrole skarbowe oraz piszemy skargi. Więcej szczegółów można poszukać na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Szczecinie Ernest Karkosza »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza oferuje profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa karnego, prawa żywnościowego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego i prawa gospodarczego.
  Obszar świadczenia usług obejmuje województwo zachodniopomorskie, a w razie potrzeby całą Polskę. Siedziba Kancelarii znajduje się w Szczecinie przy ul. Smolańskiej 4 lok. 304, 70-026 Szczecin.
  Przed budynkiem, w którym znajduje się Kancelaria znajduje się darmowy parking dostępny dla klientów.
  Dojazd do kancelarii jest dogodny zarówno samochodem jak i publicznymi środkami transportu.

  Data dodania: 02 11 2017 · szczegóły wpisu »