Fotolia

Strony związane z hasłem 'nieruchomości':

1 · 2 · następna strona »
 • Adwokaci SJS Prawo korporacyjne »

  Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski reprezentując swoich Klientów zawsze dokłada wszelakich starań aby każdy odczuwał, że to on i jego kwestia jest najważniejsza. W następstwie tego też opłaty, jakie oferujemy są tak bardzo elastyczne i dostosowane do rodzaju zaświadczanych usług. Indywidualne podejście to jedna z najważniejszych zasad. Zapewnienie jak najlepszych efektów jest kwestią priorytetową co przekłada się na sukces, którym może się pochwalić. Fachowe porady i wieloletnie doświadczenie przekładają się na sukces w zwyciężaniu spraw. Aby dowiedzieć się więcej o naszej aktualnej wprawie i poznać całkowitą naszą ofertę, zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  Zawód notariusza polega na rzetelnym zatwierdzeniu spisywanych w jego obecności aktów czy darowizn. W skład czynności notarialnych jakie mogą podpisywać notariaty wchodzi między innymi spisywanie aktów notarialnych, sporządzanie protestów czy przyjmowanie i przechowywanie papierów wartościowych. Wszystkie te czynności oferuje Kancelaria Notarialna Anny Sobków-Kielar Notariusz Wrocław, która jest obecna w stolicy Dolnego Śląska od kilkunastu lat. Wykwalifikowana kadra pracowników kancelarii notarialnej oferuje usługi notarialne na najwyższym poziomie. Kancelaria Notarialna Wrocław Anny Sobków-Kielar zlokalizowana jest poza zakorkowanym centrum miasta, więc zarówno dojazd jak i znalezienie miejsca do zaparkowania nie powinno sprawiać problemów. Szczegółowe informacje teleadresowe oraz godziny pracy Kancelarii Notarialnej wpisano na witrynie Kancelarii pod adresem www. rejent. wroc. pl - Kancelaria Notarialna Wrocław

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg »

  Jeśli ktoś zaplanował na najbliższy czas zakup nieruchomości nad morzem i choć raz odwiedził Kołobrzeg to z pewnością bardzo poważnie rozważa zakup działki, mieszkania czy apartamentu właśnie w tej nadbałtyckiej lokalizacji. Odbicie na rynku nieruchomości mieszkaniowych stało się faktem co z pewnością doprowadzi do stopniowej podwyżki cen. Apartamenty i mieszkania w Kołobrzegu ciekawie usytuowane blisko morza sprzedają się najszybciej i ofert tego typu zaczyna ubywać. Warto więc już teraz sprawdzić dostępne propozycje z bazy deweloperskiej oraz rynku lokali używanych. Inwestowanie w wakacyjne nieruchomości nadmorskie to sprawdzony i pewny sposób na ulokowanie zgromadzonych funduszy. Zaletę stanowi też opcja wynajmu sezonowego i możliwość zgłoszenia takiego lokalu do bazy mieszkań i apartamentów do wynajęcia.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w nieruchomości Wrocław »

  Serwis www. inwestycje-wroclaw. pl powstał dla osób interesujących się tematyką inwestowania pieniędzy w stylowe apartamenty i rentowne nieruchomości. Z założenia powstał dla firm oraz osób indywidualnych, których celem są inwestycje długoterminowe w sprawdzone aktywa. Na poszczególnych podstronach opisane zostały inwestycje w nieruchomości - apartamenty oraz lokale komercyjne jak również fundusze inwestycyjne. Pomagamy naszym klientom w sprzedaży ich nieruchomości oraz przyjmujemy zlecenia dotyczące ich poszukiwania pod konkretne projekty biznesowe. Polecamy również artykuły i poradniki z sekcji dla klienta - ich lektura może być dla Państwa inspiracją i ciekawym spojrzeniem na coraz bardziej modne zagadnienie. Zapraszamy do odwiedzin. Serwis został w całości przygotowany po konsultacjach z praktykami zajmującymi się finansami i obrotem nieruchomościami.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Opole – biuro Graf S.C. »

  Firma Graf s. c. istniejąca na rynku już od ponad 20 lat chciałaby zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą na stronę internetową. Usługi jakie wykonujemy są na najwyższym poziomie europejskim. Oprócz wyceny nieruchomości do naszych obowiązków należą projekty budowlane, przeglądy budynków, zarówno opinie jak i doradztwo techniczne, a także sprzedaż i adaptacja projektów typowych. Zajrzyj już dziś i zapoznaj się z naszymi projektami i realizacjami jakie do tej pory wykonaliśmy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »