Fotolia

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

 • Usługi księgowe »

  Usługi naszego biura podatkowego Luka s. c. zawierają pełną obsługę księgową, kadry i płace oraz rzeczowe doradztwo podatkowe. Kontrahenci współpracujący z nami posiadają w większości firmy zarejestrowane w Krakowie, lecz niektóre podmioty gospodarcze obsługiwane przez nas zarejestrowane są w Warszawie i prowadzą działalność w całej Polsce. Doświadczenie przez nas zdobyte, ułatwia nam poprawną interpretacje przepisów i procentuje w kontaktach z urzędami skarbowymi i ZUS-em. Pośród biur rachunkowych w małopolsce, Luka s. c. ma ugruntowaną pozycję na rynku, działa nieprzerwanie od 1993 roku. Mamy licencje doradcy podatkowego o numerze 01140, przyznaną nam przez ministerstwo finansów RP, która uprawnia nas również do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych każdej możliwej firmy zarejestrowanej na terenie Polski. Reprezentujemy naszych klientów w urzędach państwowych.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finite - Księgowość bez tajemnic. Warszawa, Ochota »

  Najlepsza obsługa finansowo-księgowa dla małych i średnich przedsiębiorstw. Udostępniamy portal http://www. finite. pl do samodzielnego prowadzenia własnej księgowości lub zespół naszych specjalistów zrobi to za Ciebie. Zdecyduj jaka forma jest dla Ciebie korzystniejsza i zadzwoń do nas dowiedzieć się więcej. Tel. 22 266 86 44 Doświadczenie naszych specjalistów z gwarantuje wysoką jakość i rzetelność obsługi, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Oferujemy również doradztwo w zakresie zakładania nowej działalności. Wybierz najlepszą ofertę! Współpracuj z nami! INFOLINIA 801 007 196

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe KPbiuro to wygoda oraz poczucie pewności tego że dobrze powierzyliśmy sprawy finansowe naszej firmy. Pracownicy biura rachunkowego z należytym profesjonalizmem podejdą do każdego zadania jakie zostanie im przydzielone nie zależnie od wielkości firmy czy jej obrotów. KPbiuro rozlicza wszystkie rodzaje prowadzonych firm przez ryczałt po prowadzenie pełnej księgowości wraz z bilansami miesięcznymi i rocznymi które są wpisane w podstawową cenę usługi. Każda firma jest wyceniania indywidualnie. Cena usługi nie zależy od obrotów firmy tylko od ilości faktur jakie trzeba zaksięgować i rozliczyć. Ważnym też elementem jest ilość pracowników i naliczenie dla nich wypłat. Wszystkie te usługi plus podstawowe takie jak: rozliczanie PIT-ów, zanoszenie niezbędnych deklaracji do urzędu skarbowego jest wliczona w cenę. Śmiało więc można powiedzieć, że nie ma żadnych ukrytych kosztów.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »